Author Topic: Analiza incidenata  (Read 188 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zeka

• Galeb
  • **
Analiza incidenata
« on: 30 June 2018, 00:22:17 »
Nazalost, dosta je opao broj poruka na ovom forumu.

Znam da su drugi vidovi komuniciranja cesto pogodniji i brzi, ali ovaj forum je imao i edukativnu funkciju koju bi trebalo odrzati.

Kako sam naleteo na seriju snimaka iz serije ParaAnaliza, pozeleo sam da je podelim sa ostalim letacima. Svaki snimak detaljno analizira snimak neke od incidentnih PG situacija i daje sugestije. Vrlo su detaljni (sa titlom na engleskom) i mislim da je odlicno tehnicki odradjeno.

Evo adrese prvog linka:

/>
Naravno, svako moze lako naci i ostale linkove iz serije ParaAnaliza, ali bi bilo dobro da se
snimci i situacije gledaju i komentarisu na ovom mestu jedan po jedan sa vremenskim razmakom.
Tako ce se lakse i trajnije upamtiti ...

Pozdrav,
Zeka

Offline Zligor

• Čovek-Lav ptica
Re: Analiza incidenata
« Reply #1 on: 02 July 2018, 13:43:49 »
Koristan materijal. Samo steta sto niko ne cita vise ovaj forum osim nas nekolicina metuzalema ;D
Svi hoce da budu moderni pa se zatrpali nekakvim silnim aplikacijama, pa valjda ne postizu :-\
Potpuno je isto kao i kada si bio dete i sanjao da letis.
Sada je jedina razlika u tome sto se probudis i znas da stvarno mozes :)

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma
  • Ime i prezime: Miroslav Marjanović
  • Glajder: UP Makalu3
« Reply #2 on: 03 July 2018, 07:58:43 »
Forum se i dalje čita !
To može Ixa da vam potvrdi kao administrator foruma. Problem je dugi niz godina isti, forum se posećuje i prati, ali niko ga ne hrani i ne uređuje. Role je svojevremeno rekao da je to generalni problem, zbog koga svi forumi zamiru.
Pođite od sebe, kada ste izdvojili mrvu svog vremena i započeli neku temu koju ćete da pratite i uređujete na forumu ?! Očigledno se nema vremena (a ni volje) očekivajući da neko drugi to odradi umesto nas, a mi kulturno da prelistamo forum kao dnevne novine. Forum jeste koristan i edukativan, ali izgleda da mu je to sudbina i da će polako zamreti kao većina foruma pred najezdom društvenih mreža na kojima se lako može biti pasivan, a svakodnevno ima šta novo videti i prelistavati.
" Leti se kada je vreme za letenje, a ne kada imaš vremena za letenje. "   Mirče XXI vek n.e.

Offline Mickey

• Patka
  • Ime i prezime: MMihailo
  • Glajder: No
« Reply #3 on: 04 July 2018, 22:00:18 »
Lijepo si ovo napisao Mirče, ali necemo dozvoliti da forum umre :)
Mi malo stariji imamo tu nostalgiju koja nas I vuče ka forumima, mladi kao sto kazes presli skoro svi na FB I Instagram.
Ovo je korisna tema, sad cu da odgledam video.

Iznad Srbije 2018
Rezultati su trenutno dostupni samo na sajtu takmicenja.
JV team - skorašnji letovi
'tice JV foruma 2018