Author Topic: Formiranje tima "JuventusVentus" za Iznad Srbije 2018  (Read 190 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JuVentus

• Administrator
    • Juventus Ventus
Formiranje tima "JuventusVentus" za Iznad Srbije 2018
« on: 03 December 2017, 01:16:23 »
Pozdrav drugari,

Iznad Srbije 2017 se pokazalo kao jedno od najpopularnijih paraglajding takmičenja u Srbiji ove godine. Ogroman broj učesnika i zavidan broj preleta je zabeleženo.

Za Iznad Srbije 2018, organizatori su predvideli među ostalom i timsku konkurenciju.

Pravila su sledeća:
- 4 takmičara
 - Првих пет пилота репрезентације не могу да буду чланови истог тима.
-  Minimum 1 član na EN A/B/C

Da li ima zainteresovanih forumaša koji bi da oforme tim/timove JuventusVentus?

Ideje za formiranje timova:
Ovaj forum je prvenstveno oformljen kako bi se piloti lakše upoznali, družili, i leteli zajedno. Rezltat njegovog rada i učešća članova doprinelo je raznim novim poznanstvima među letačima širom regiona...

Prva ideja je, da se timovi formiraju sa 4 člana ovog foruma
1. gde svaki član ne poznaje najmanje jednog od članova tima   
ILI
2. gde neki član nije nikad leteo na domaćem terenu najmanje jednog od članova tima
Kada počne takmičenje, piloti bi organizovali "paraIzlete" na domaćim terenima i pozivali svoje timove u goste. Time bi upoznali nekog novog i leteli na novom terenu.

Druga ideja je ona koju neko drugi bude predložio: dakle predlažite :)

Finansiranje takmičara možemo da obezbedimo mi: gastosi ovog foruma koji će da sponzorišu po jednog (ili više) takmičara (pogotovo mladi i novih, ali da primamo i sve od 16-109 godina)
Možemo i da potražimo sponzore među dobavljačima i proizvođačima pg opreme...   

Šta kažete, jel ima zainteresovanih?
Veni, vidi, volo!
www.JuventusVentus.org

Offline Ixa

• Administrator
  • Personal text
    • skyvortex
  • Ime i prezime: Ivan Zornic
  • Glajder: Niuvik Peak 3
Re: Formiranje tima "JuventusVentus" za Iznad Srbije 2018
« Reply #1 on: 03 December 2017, 12:02:55 »
Đole, samo da napomenem da smo se neki već takmičili za JV :) i napravili sloidan rezultat...

http://xcglobe.com/comp/iznadsrb/team/2017

Ovo je samo test i mislim da neće još dugo biti vidljivo na XCGlobe-u. Nešto smo experimentisali sa raznim opcijama  i na kraju odlučili da sami administriramo timsku konkurenciju.

Na žalost tim JV na XCGlobu je spao na najniže grane od svog osnivanja. Samo prvih 8 pilota izlistanih na ovom baneru "tice JV foruma 2017" još uvek leti za JV.

Takođe se plašim da je forum prilično "mrtav" što se tiče članova i njihove aktivnosti... voleo bih da ljudi dokažu suprotno ali se ne nadam preterano. Na kraju krajeva, ako bude odgovora na ovu tvoju temu u dovoljnoj meri, možemo da razmišljamo o JV timu.
Do not underestimate the power of stupid people in large numbers!!!

Offline JuVentus

• Administrator
    • Juventus Ventus
« Reply #2 on: 03 December 2017, 16:09:41 »
Takođe se plašim da je forum prilično "mrtav" što se tiče članova i njihove aktivnosti...

Šteta... ako forum uvene mislim da ce domaćim pilotima biti zao kad budu shvatili da su FB grupe odlične za spontane dogovore i jednokratne izjave ... sve ostalo se vremenom gubi, teško pretrazuje i nema neku formu. Al to mozda znachi da sam ja omatorio pa samo džangrizam ... :P
Veni, vidi, volo!
www.JuventusVentus.org

Offline rolex

• Čovek-Lav ptica
  • Ime i prezime: Nebojša Rosić
  • Glajder: Nova Mentor 4
« Reply #3 on: 03 December 2017, 18:52:48 »
Zdravo Djole

Možda si malo ostario i pomalo zaboravio jezik ali svakako da si u pravu da forum ima svoje prednosti i da bi bilo jako lepo da nastavi sa radom uz veće
 učešće članova. Mislim da se forum čita ali jako malo ljudi pišu zato što imaju negativna iskustva sa tim uopšte. Često se neko nadje pogodjen nekim komentarom pa to ode brzo u neko nadmudrivanje i dokazivanje.

Nažalost nema puno aktivnih članova pa se već dugo skoro ništa ne dešava.
Što se tiče timova mislim da ne treba još više ograničavati ko može sa kim u tim zato što i bez toga "ne možemo" da se odbranimo od navale potencijalnih kandidata ovde na forumu.

Ja sam već ušao  u Ares tim.

Pozdrav

Offline Sale

• Albatros
  • Ime i prezime: Saša Potić
  • Glajder: Mentor4
« Reply #4 on: 04 December 2017, 08:28:46 »
Evo prijavljujem se ja za tim, a pravilo za formiranje timova... pa ajde prvo da vidimo ko je zainteresovan, a onda po redosledu ili random se formira n timova... zavisno od broja prijavljenih. Ja se vec prijavih za takmicenje, ali posto je vreme ograniceno, a razlikuje se kotizacija trebalo bi sto pre da vidimo ima li zainteresovanih pa... prijavljivanje...
:D

Offline vookasin

• Patka
  • Ime i prezime: Vukašin Đorđević
  • Glajder: NOVA Ion 2
« Reply #5 on: 05 December 2017, 23:50:09 »
Evo, i ja k'o i Sale - već sam se prijavio kao solista - ali ako gdegod zafali koji član - računajte na mene.

P.S. Odmah da najavim da sam poprilično neredovan na letenju, tako da tim u kojem se eventualno budem našao ne bi trebalo da ima prevelika očekivanja od mene
« Last Edit: 06 December 2017, 10:22:10 by vookasin »

Offline rolex

• Čovek-Lav ptica
  • Ime i prezime: Nebojša Rosić
  • Glajder: Nova Mentor 4
« Reply #6 on: 06 December 2017, 00:17:37 »
Bravo momci, to je pravi duh!

Offline Sale

• Albatros
  • Ime i prezime: Saša Potić
  • Glajder: Mentor4