Author Topic: ima li ideja za sutra? 11.3  (Read 869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JuVentus

• Administrator
    • Juventus Ventus
ima li ideja za sutra? 11.3
« on: 10 March 2008, 12:45:36 »
cao ljudi, shta mislite o letenju sutra pre podne. Najavljuju kishu kaasnije ali pre toga ja mislim da ce biti jakog i odlichnog dizanja ako nema preterane oblachnosti u startu.

dj

p.s. duvace neki juzni vetrovi.
Veni, vidi, volo!
www.JuventusVentus.org

Offline Nele

• Orao
ima li ideja za sutra? 11.3
« Reply #1 on: 10 March 2008, 18:54:47 »
Uh, mi smo danas bili u Sajkasu, tj u Loku i propisno se navozali. Termika je pocela raditi, pa je bilo turbulentno na pojedinim mestima i dizalo kao ludo :)
Ja sam vec bio u Sajkasu, kad mi se pridruzio i Bane (Branko76), pa smo se zaputili u Lok. Tamo su vec bili Marinkovici :)
Cestitke za Milicu koja sjajno leti :) i puno srece skolarcima koji su vezbali dok smo mi leteli naokolo :)

Jedino sto je bilo lose, je sto sam ja spustio na sletanju jedan deo krila u baru, pa je eto, sada pored mene, susi se.
Vojvodina je to... jeste da nas ima na poletistu i radnim danima i to veoma cesto potpuno spontano, ali je jedina mana to sto se nakon kise voda zadrzava u podnozju i slabi termiku... o prljanju da se i ne govori.

Juce sam ja takodje bio u Sajkasu, bio je Miki tamo sa njegovom ekipom. Doveo je jedno dete od 11 godina.... ljudi moji, ja sam sedeo dugo na padini i posmatrao ga :) Neverovatno!!
Leti sa krilom Comet Inferno, raspona tezine od 45-60kg i koristi tako malecan sistem veza, kakav do sada nisam video.
Decak vec leti, dizu ga vitlom i preko 500m :) Odusevljavajuce :)

E, da ne duzim, to je to. Za sutra... ako ne bude kise, svakako ce biti lepih letova :) Ja sam... negde, ako vreme posluzi :)
Rekao sam gazdi: ako vreme bude lepo, ja imam sudjenje rano ujutro :) :) :)

Pozdrav svima!
eko mi je jednom rekao da je vreme predator koji nas uhodi citavog zivota. Ja sam pre verovanja da je vreme saveznik koji nas upozorava na nasem putu kroz zivot, da cenimo svaki njegov momenat

Iznad Srbije 2018
Rezultati su trenutno dostupni samo na sajtu takmicenja.
JV team - skorašnji letovi
'tice JV foruma 2018