Author Topic: Titelski breg - subota  (Read 3121 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Makarije cudotvorac

• Galeb
  • **
Titelski breg - subota
« on: 25 January 2008, 15:12:03 »
Pozdrav svima,cini mi se da bi po prognozi sutra trebalo biti sasvim u redu za jedrenje na Titelu odnosno Sajkasu tako da bi mogli neshto da organizujemo....
odelimo vreme na najsitnije komade i konzumirajmo svaki ponaosob sa najvecim uzivanjem...

Offline Nele

• Orao
Titelski breg - subota
« Reply #1 on: 25 January 2008, 15:37:06 »
Bogami, mogli bi. Mene si alarmirao svakako, sacekacemo da se jave i drugi :)
Praticemo prognozu...
eko mi je jednom rekao da je vreme predator koji nas uhodi citavog zivota. Ja sam pre verovanja da je vreme saveznik koji nas upozorava na nasem putu kroz zivot, da cenimo svaki njegov momenat

Offline DarkoK

• Galeb
  • **
  • Edel Saber
Titelski breg - subota
« Reply #2 on: 25 January 2008, 19:04:56 »
Ma, idem i ja, pa cu se u vazduhu moliti Eolu, Boreasu i ostalima da prodjem ispit :D :lol:

Offline Nele

• Orao
Titelski breg - subota
« Reply #3 on: 25 January 2008, 20:45:57 »
Ma da. Prognoza vremena je jos uvek nepromenjena...
eko mi je jednom rekao da je vreme predator koji nas uhodi citavog zivota. Ja sam pre verovanja da je vreme saveznik koji nas upozorava na nasem putu kroz zivot, da cenimo svaki njegov momenat

Offline live to fly

• Čovek ptica
Titelski breg - subota
« Reply #4 on: 25 January 2008, 22:15:42 »
Ako bude ista od toga javljajte!!!
Zivi da bih ostvario svoje snove ili si ziveo nizasta.I covek bez snova je kao i ptica bez krila.Malo budisticke mudrosti :)

Offline dino

• Roda
    • http://www.paramotor.co.yu
Titelski breg - subota
« Reply #5 on: 25 January 2008, 22:19:23 »
Ljudi ja vam zelim sretno!
Nocas palim na Kop pa ce moja uteha biti bord, ako bude snega!

Bice valjda slike i izvestaj ako odete!

Pozdrav do sledece subote!

• Galeb
  • **
Titelski breg - subota
« Reply #6 on: 26 January 2008, 02:13:42 »
Jbg. momci pre sat vremena drugar otkazao prevoz tako da za sada ne znam kako da se prevezem do zeljenog mesta....
Nadam se da cu ujutro da iskopam neku kombinaciju pa da se druzimo....

Pozdrav
odelimo vreme na najsitnije komade i konzumirajmo svaki ponaosob sa najvecim uzivanjem...

Offline Nele

• Orao
Titelski breg - subota
« Reply #7 on: 26 January 2008, 21:01:35 »
Mi smo bili, i bilo je super :) Kao i uvek. Ja sam doduse imao problema sa podizanjem krila po jakom vetru (koji u sustini nije bio jak), pa dok nije dosao Branko sa savetima, ja se namucih...i letuskah povremeno. Nakon toga, usledilo je jedrenje, koje je trajalo dok se vreme nije primirilo. Srecom, nije bilo kise.
Problem je bilo i blato na sve strane. Svi smo bili prljavi, uzas. Do kolena. Ali... to je draz hobija :)

Slika nema jos uvek, dok ih Darko ne izradi, a videce se na forumu :)

Offline DarkoK

• Galeb
  • **
  • Edel Saber
Titelski breg - subota
« Reply #8 on: 27 January 2008, 01:36:07 »
Bice slike u ponedeljak dok se otvore foto radnje :D
Ja sam jos pod utiskom i samo pevam "...my dream is to fly over the rainbow so high....." :D
Zao mi je sto Bujke i Zare nisu dosli... :(

• Galeb
  • **
Titelski breg - subota
« Reply #9 on: 27 January 2008, 02:45:16 »
Pozdrav momci ,drago mi je shto ste iskoristili dan a i zao mi je shto nisam i ja na taj nacin,ali ovih dana bice prilike,sutra i prekosutra malo ce vreme da se pokvari ali od utorka opet neshto shto se moze iskoristiti tako da letecemo....
Darko pozdravljam ponovnu aktivaciju,vidimo se uskoro obavezno....

Offline DarkoK

• Galeb
  • **
  • Edel Saber
Titelski breg - subota
« Reply #10 on: 28 January 2008, 15:42:16 »
fotografije :D

Offline DarkoK

• Galeb
  • **
  • Edel Saber
Titelski breg - subota
« Reply #11 on: 28 January 2008, 15:58:42 »
I jos fotografija :D

Mojim NS-ovcima cu narezati na CD, ima toga jos..

Zao mi je ako sam nekoga izostavio, a leteo je. To je zato, jer sam ostao bez filma (old school). Bio je tu i Bata iz NSa sa Pro Desing Jazz-om, gliderom koji mi je bio san kada sam oko 2000.te kupovao opremu. Tada se tek pojavio, pa mu je cena bila izvan mog budzeta. Sjajan je i nisam mogao da sakrijem svoje odusevljenje kada sam video tu kupolu.

Uzivajte!

Offline live to fly

• Čovek ptica
Titelski breg - subota
« Reply #12 on: 28 January 2008, 16:52:54 »
Slike su vrh.Jedva cekam da vidim i ostale.
Zivi da bih ostvario svoje snove ili si ziveo nizasta.I covek bez snova je kao i ptica bez krila.Malo budisticke mudrosti :)

Offline Nele

• Orao
Titelski breg - subota
« Reply #13 on: 28 January 2008, 17:01:07 »
Darko, fotke su ispale stravobalno!!! :) Svaka cast, kako tebi, tako i Igoru na snimcima. Ja sam toliko bio zauzet letenjem, da nisam obracao paznju sta ste vi radili uopste. Ma, video si vec sve i sam.

Kada covek vidi sve ovo, zaboravi na muke koje je imao na padini, kao i svo ono blato kojeg se jedva resismo... uh... :)
Jedva cekam da vidim i ostale fotke! :)

Bas si me obradovao! :)

Ovih dana, idemo ponovo! :)

Offline Nele

• Orao
Titelski breg - subota
« Reply #14 on: 28 January 2008, 17:19:28 »
Sad sam se setio jedne neobicne stvari koju hocu da napomenem. Na jednoj slici se vidim ja kako se pentram uzbrdo sa krilom (drecavo zuto). Na slici se vidi da nosim i strikanu rukavicu. Ova rukavica pripada Darku, a PALA JE NA MENE U LETU! :) Dakle dok sam leteo po padini, vetar ju je nosio tamo-amo i ona me je udarila u vazduhu. Kasnije, kada sam sleteo, doneo sam mu je na njegovo iznenadjenje :)
Kakve se sve stvari desavaju :)

Iznad Srbije 2018
Rezultati su trenutno dostupni samo na sajtu takmicenja.
JV team - skorašnji letovi
'tice JV foruma 2018