Author Topic: Sačuvajmo snimljene trenutke od zaborava i podelimo ih među sobom !  (Read 13911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma
  • Ime i prezime: Miroslav Marjanović
  • Glajder: UP Makalu3
Draga moja braćo po krilu ,
nesebično otvaram ovu temu sa namerom da se svi pronađemo u njoj sa ciljem da sačuvajmo snimljene trenutke  od zaborava i podelimo ih među sobom ! Tema je isključivo namenjena za snimljeni video i foto materijal , koji iz raznoraznih razloga nismo stigli da podelimo među sobom , a ipak su svedočanstvo trenutaka provedenih u ovom našem lepom sportu . Svako od Vas u svojoj arhivi poseduje nešto što bi bilo interesantno podeliti među svojom letačkom braćom , da se setimo tih trenutaka i međudobno ih prokomentarišemo .
Molim vas da se ne opterećujete kvalitetom snimaka , jer Era GoPro-a je tek počela , nedozvolimo da iz bilo kojih razloga zaboravimo i ne podelimo snimljeni video i foto materijal . Predlažem da foto materijal (ukoliko ima dosta slika) ne kačite pojedinačno , već ga prezentujete u vidu video klipa , na taj način će mo gledati vaše fotografije u vidu slajdova i sa muzikom koju Vi smatrate da je primerena vašem materijalu . Ja sam lično poslušao savet koji je Pumba dao Miši na forumu i počeo da svoje slike i video klipove sastavljam u programu VideoPad Video Editor , neko to isto radi u Windows Movie Maker-u , a pak neko koristi sasvim trećii program za uređivanje i sastavljanje svog snimljenog video i foto materijala .
Neka nam je sa srećom Nova tema , da nam donese dosta lepih i zajedničkih trenutaka !

Otvaram ovu temu sa video materijalom snimljenim na Ovčaru 22.08.2010. godine .

http://www.youtube.com/watch?v=iTQWe--NVNk#
" Leti se kada je vreme za letenje, a ne kada imaš vremena za letenje. "   Mirče XXI vek n.e.

Offline coik

• Urednik foruma
  • Coik
hahah hvala za ovaj snimak... ovde smo zajedno bili ;) obradovace se jos neki !

Offline Pumba

• Urednik foruma
    • Fly Stara Planina
  • Ime i prezime: Marko Stamenovic
  • Glajder: Ozone Delta 2
Super snimak Mirce, a i tema.
"Aeronautics was neither an industry nor a science, it was a miracle";
http://flystaraplanina.wordpress.com/

Offline JuVentus

• Administrator
    • Juventus Ventus
tooo Mirče. Sve pohvale glumcu Milančetu na odlično odigranoj ulozi uspavane lepotice na samom početku ;)
Veni, vidi, volo!
www.JuventusVentus.org

Offline Miša

• Albatros
 :karmavise: Mirče oduševio si me, na ovaj izlet sam zaboravio, ali si me ovim nažalost podsetio da smo stariji za godinu dana pa sam ga odgledao sa nostalgijom.
Hvala za video, sad ga i mi imamo (inače ovo je snimano mobilnim telefonom), a za montažu imaš od mene + :karmavise: i da nam Bog da što više ovakvih izleta!
Poz. od tvog nebeskog brata Miše. :glajder: :leteti: :laugh:

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma
Hvala na podršci !
" A sad svi na svoje radne zadatke "  :laugh:  :laugh:  :laugh:
" Leti se kada je vreme za letenje, a ne kada imaš vremena za letenje. "   Mirče XXI vek n.e.

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma

Ko od letača voli kišu  ??? verovatno niko !!! Prirodu i prirodne lepote  :glajder: siguran sam svi do jednog !!! Evo da podelim jedan trenutak sa vama od pre dva dana , ja sam uživao a siguran sam da će te i vi isto tako .

http://www.youtube.com/watch?v=nibpuN7tYfU#ws

Offline Zligor

• Čovek-Lav ptica
A miline bogte 8)
Ovo se zove: Mirche na pravom mestu i u pravo vreme, i to sa sve mishevima :)
Nekad je definitivno bolje ovako uzivati u prirodi nego otici na letenje ;D
Svaka chast za video/audio ;)
Potpuno je isto kao i kada si bio dete i sanjao da letis.
Sada je jedina razlika u tome sto se probudis i znas da stvarno mozes :)

Offline Zligor

• Čovek-Lav ptica

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma
Hvala što misliš na mene  :laugh: ovo je sveže i nije za ovu temu . Temu sam otvorio ne da sačuvam svoje snimke od zaborava , već da svako od nas okači neke svoje snimke za koje smatra da su interesantni na neki način se podele međusobno i sačuvaju od zaborava . Nažalost odziv članova je bio poražavajuće loš tj. nikakav  :-[ !!! Možda se na kraju ova tema izbori i preživi , ako ne obrisaću je kao neinteresantnu .

Offline Zligor

• Čovek-Lav ptica
Hvala što misliš na mene

Nisam ja mislio, to je bio Misha :laugh: :laugh: :laugh:
Bio Misha danas do mene, stigla mu gopro kamera, pa experimentisali malo O0
A sto se tiche ovog snimka, samo smo pokushavali odgonetnuti zashto zeza jutjub kad se kache snimci na juventitis, pa kad smo ipak uspeli, onda smo odluchili ovaj ParaMirchetov da okachimo ;D :karmavise:

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma
Aaaaa stigla mahinaaaa !!! Sad će Miša da nas obasipa snimcima visoke rezolucije  :laugh: toliko da će nam trebati  :sos:  ;D ;D . Šalim se naravno , bilo bi lepo kad bi svi u što većem broju kačili snimke svoih dogodovština .
Što se  tiče ovog snimka rekao sam Miši da mi ga pošalje mail-om jer ne mogu da ga ja skinem sa you tube-a , već samo onaj ko ga je postavio . Pošto sam sleteo na livadu s'druge strane kukuruzara , a ispalo je kao da slećem u kukuruz , hteo sam da napravim parodiju na svoj račun ubacivši iz pink pantera scenu kada vrana ateriraja u kukuruz . E pa dok mi Miša ne pošalje klip , nema ništa od parodije   :plez:  .

Offline Branko76

• Roda
  • Advance
    • vratimo se na selo
snovi o letenju polako postaju stvarnost...

Offline Zligor

• Čovek-Lav ptica

Offline Мирче НАУТИЛУС

• Urednik foruma

Iznad Srbije 2018
Rezultati su trenutno dostupni samo na sajtu takmicenja.
JV team - skorašnji letovi
'tice JV foruma 2018